вівторок, 4 лютого 2014 р.

Інформаційна година «Життя за законами держави»

До послуг читачів було представлено книжкову виставку «Людина. Закон. Держава». Присутні, а їх було  19 , познайомились з такими поняттями, як «громадянин», «людина», «особа», права людини. Найцікавішим для всіх було ознайомлення з Декларацією прав людини. Активно пройшов «Мозковий штурм», де розглядалися такі питання:
- Які Ви знаєте документи в галузі прав людини?
- Що таке народовладдя?
- Чи передбачена кримінальна відповідальність за екологічні правопорушення?
- Основний закон України?
- Навіщо людині знати свої права?
Для ознайомлення дітей з елементарними знаннями про право, державу та її символи – прапор, герб, гімн – бібліотекарі створили  плакат «Символіка України».
Становлення в Україні демократичної правової держави потребує суттєвого підвищення правосвідомості кожного громадянина, його правової культури, активної громадянської позиції. Людина повинна знати, як потрібно діяти в тій чи іншій життєвій ситуації, регулювати поведінку і дії згідно з вимогами чинного законодавства.
До послуг користувачів нашої бібліотеки – офіційні, наукові, науково-популярні видання, довідкові. Заслуженим авторитетом читачів бібліотеки користуються такі періодичні видання, як: «Урядовий кур’єр», «Голос України», «Праця і зарплата», «Відомості Верховної ради України», «Офіційний вісник Президента України», «Домашній адвокат», «Юридичний вісник», які кожен бажаючий може переглянути велектронному вигляді у Інтернет-центрі бібліотеки.
На базі бібліотеки вже третій рік діє Публічний центр регіональної інформації, який передбачає збір, зберігання та надання в користування читачам документів: Законів України, які були опубліковані у періодичних виданнях, постанов, рішень міської та районної рад, розпоряджень держадміністрації щодо соціального забезпечення, земельного законодавства тощо.
Інформація про роботу бібліотеки №18 на власному сайті http://bibl18kr.io.ua/ 

Немає коментарів:

Дописати коментар