четвер, 7 серпня 2014 р.

Для всіх - одна!

Патріотичний калейдоскоп з такою назвою провели бібліотекарі для своїх читачів. Його метою було – розвивати пізнавальний інтерес до історії свого народу та своєї країни; виховувати повагу до української культури, почуття гордості за свою Батьківщину, прагнення захистити рідну землю і жити мирно у рідному краї.
14 учасників – читачі різного віку проглядали нову літературу про Україну, нашу таку складну історію, добутки українських митців в різних напрямках та обговорювали сучасний політичний стан в країні. Потім усі відповідали на запитання вікторини, яка складалась з таких розділів - «Без верби і калини немає України», «Козацькому роду нема переводу», «Україно моя, Україно, я для тебе у світі живу!»
На останок учасники поспілкувались про те, що потрібно якнайбільше розповідати про нашу країну, наш славний народ своїм дітям і всьому світу, бо українці прагнуть якнайбільше свободи і миру. А читач Василь Баськов зареєструвавшись за допомогою бібліотекарів у Skype, вийшов на зв’язок  з родичами з Росії, які переживають за його сім’ю, проте підтримують і співчувають українським родинам. 

                                     Ми за мир! Слава Україні!

Немає коментарів:

Дописати коментар