вівторок, 18 серпня 2015 р.

Українцям - мир і спокій!

        Круглий стіл з такою назвою 15 серпня ми провели з метою формування розуміння єдності та цілісності України, сприяння спільності інтересів усіх громадян України та  виховання патріотизму.
Читачі бібліотеки, а їх було 14, поспілкувались на «Бібліолавочці» перед бібліотекою і розглянули такі питання – Хто винен в розвиненні конфлікту на сході України? – Як шляхи його вирішення? – Чи потрібні волонтери? – Що кожен з нас може зробити для того, щоб війна закінчилась?
Всупереч ворожій пропагандистській машині, на небувалу за роки незалежності висоту піднялась хвиля українського патріотизму. В моді українські кольори, українські символи, українська мова. Національна самосвідомість спонукає чоловіків, молодих і зрілих, з півночі, півдня, заходу і сходу України записуватись добровольцями і захищати рідні землю до останньої краплі крові. Саме наша єдність , сила нашого українського духу допоможуть перебороти всі труднощі. А поки що війна збирає свій кривавий урожай. Сплюндровані села та міста: Слов'янськ, Іловайськ, Волноваха, Дебальцеве, Донецьк... Біженці, вдови, сироти, поранені. І не одна небесна сотня поповнила вже небесний легіон захисників України перед Богом.
Нехай же чиста блакить українського неба не жахається від розрядів «Градів»!
Нехай жіночі серця не тремтять, очікуючи страшну звістку для своїх чоловіків, синів туди чи про них - звідти.
Нехай запанує мир і спокій у нашій багатостраждальній Україні!

Немає коментарів:

Дописати коментар