пʼятницю, 21 липня 2017 р.

Знайомство з книгами і бібліотекоюТільки книга здатна задовольнити одну з головних потреб дітей – інформаційну, подарувати яскраві емоції та незабутні враження, завдяки книзі батьки формують довірчі відносини зі своїми чадами.
Влітку ми запрошуємо родини 101-го мікрорайону до бібліотеки, адже так приємно посидіти у затишному читальному залі у повній тиші і комфорті, почитати, помалювати чи погратись у настільні ігри.
Вчимо дітей шанобливо ставитися до книг, попереджуємо, що книги не сприймають, коли їх рвуть і дуже люблять акуратність, коли їх кладуть на своє місце.
Створили пам’ятку «Правила читання, які навчать дітей обожнювати книги змалку». Батькам досить знати прості правила, для того, щоб сформувати у дітей любов до книги і вивести читання в один ряд з улюбленими заняттями. Варто перетворити читання в добру сімейну традицію, щоб дитина очікувала, коли перед нею відкриється світ казок, читання.
Найновіші дослідження вкотре переконують нас, що читання малюкам вголос сприяє розвитку здібностей до навчання і стимулює пов'язані з мовленням частини мозку. Тому ми пропонуємо ознайомитись із списком «Найкращі книги для читання вголос».
Детальніша інформація на сайті бібліотеки №18 https://bibl18kr.io.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар