середа, 21 лютого 2018 р.

Патріотична мозаїка



День Героїв Небесної Сотні ми відзначили патріотичною мозаїкою «Уже ніхто не знищить Україну в тобі, в мені, у кожному із нас».
Цього дня бібліотекарі для користувачів робили перегляди  виставок «Сини твоєї Батьківщини», «Шануймо Героїв  Небесної  Сотні»  та розповідали  про героїчні події 2014 року.
До бібліотеки завітали вихованці ДЮК «СКІФ» відділу сім’ї та молоді Міської ради, які ознайомились з історичним і суспільним значенням Революції Гідності та короткими життєписами деяких Героїв Небесної Сотні. Діти і дорослі  вшанували  пам’ять Героїв та героїзм українських захисників.

четвер, 15 лютого 2018 р.

Солдат війни не вибирає

Провели годину вшанування «Солдат війни не вибирає» для дітей і педагогів ДЮК «СКІФ» відділу сім’ї та молоді міськради.
Бібліотекар П’янусова Алла нагадала читачам про події в Афганістані, розповіла про книги,  в яких висвітлюється цей період історії.
Присутні на заході згадали війни на територіях інших держав, у яких були учасниками українські солдати та вшанували воїнів-інтернаціоналістів, які поклали своє життя.

вівторок, 13 лютого 2018 р.

Вчимось граючи

Людина отримує інформацію завжди: коли читає книги, слухає радіо, дивиться телевізор, спілкується. З'явилися нові засоби комунікації, а разом з ними - і нові цінності. Першим проривом у цьому напрямку стала книга, пізніше - періодика, потім - телеграф, радіо, телебачення і, нарешті -  Інтернет. Проте, як відомо, людська пам'ять не такий уже й надійний спосіб зберігання різноманітних знань. Людина починає пошук носіїв інформації.
Ми провели для своїх користувачів День інформації «Вчимось граючи» з метою формувати любов до книги, виховувати інформаційну культуру, формувати самоосвітні і інформаційні компетентності та допомогти зрозуміти, що оволодіння основами інформаційної культури готує людину до життя, а також – встановити значення комп’ютера у житті людини.
У рамках дня проведено:
Ø Перегляд презентації «Від книги реальної до книги віртуальної»
Ø Повчальну гру «Комп'ютер для навчання і дозвілля»
Ø Мозковий штурм «Книга чи комп’ютер?»
Ø Вікторину  «Ерудит біля книжкової полиці»
Ø Літературну дуель «Відгадай автора»
Ø Книжкову рекламу.
Минає час, змінюються люди, побут... Та книга все ж лишається великою цінністю. Сучасне інформаційне суспільство надає перевагу комп'ютерам.
Проте бібліотеки і бібліотекарі залишаються справжніми помічниками і порадниками на шляху до знань, вірними зберігачами вічних пам’яток писемності та духовної спадщини поколінь. І сьогодні, в епоху інформаційних технологій, бібліотекарі активно впроваджують у роботу нові форми взаємодії з відвідувачами та значно розширюють коло читачів.

В цей день бібліотеку відвідали 66 користувачів.

середа, 7 лютого 2018 р.

Не цураймося мови!

     Година інформації «Не цураймося мови!» відбулась до Дня рідної мови. Читачі дізнались, що значить поважати рідну мову, і прослухали «Легенду про українську мову», яку цікаво розповіла бібліотекар Тетяна Княгницька. 
     Мелодично з вуст читачів звучав поетичний віночок «Українські письменники про рідну мову», у якому кожен мав змогу відчути себе поетом. Багатство української мови відчувалось у конкурсі «Фразеологізми, прислів'я, приказки про мову».
     Мова — це душа народу, це його трепетне серце. Учені вважають, що на нашій планеті близько трьох тисяч мов. Українська мова посідає почесне 14 місце, оскільки нею говорять близько 50 мільйонів людей, а за милозвучністю і співучістю — одна з найкращих.