середу, 13 червня 2018 р.

Дозвілля влітку у бібліотеці

Бібліотеки влітку продовжують працювати ще більш інтенсивніше, ніж протягом року, адже у дітей з’являється багато вільного часу – канікули, а у дорослих – відпустки і просто бажання відпочити.
Ми завжди відкриті для цікавого і змістовного дозвілля усіх категорій користувачів – облаштовано Релакс-зони для читання і відпочинку, Читай імідж-зони, зони Ігрові та Інфотерапії.
Організовано вільну Зону інтелектуальних ігор, у якій до послуг користувачів – куточок з ігровими комплектами шахів, шашок, пазлів та тематичними добірками книг, довідкової літератури і журналів.
Бібліотекарі проводять різні навчання та турніри. Серед геймерів проходять дружні ігрові зустрічі, а працівники філії активно популяризують відповідну літературу. Користувачі затишно себе тут почувають і не тільки залюбки грають, а й охоче спілкуються між собою.
Розпочав роботу у бібліотеці Бібліобар – це «частування» різноманітними книгами та періодичними виданнями, окрім книжкового «частування», пропонують бібліотекарі читачам каву і чай.
Нещодавно у бібліотеці відкрився навчальний гурток англійської і німецької мов «Will be good!» для початківців, який користується великою популярністю у батьків первачків і дошкільнят.
Та головне, що читачів бібліотеки на кожному кроці зустрічають айстопери «Книги вчать: творити, допомагати мріяти, любити, дружити, вірити, діяти», «У Вас є хобі?», «Книга навчає, допомагає та захищає від нудьги, самотності і шкідливих звичок» та мотиватори «Читай як я, зі мною, краще мене!», «Читайте українською!», «Читайте сучасні романи!» та «У Вас поганий настрій? Візьміть з собою з книжкових полиць трішки мрій, розуміння,  успіху»... Тож зрозуміло, що без книги ніхто з бібліотеки не йде.

Запрошуємо: приходьте, спілкуйтесь, читайте, навчайтесь і відпочивайте, ми працюємо для людей! 

Немає коментарів:

Дописати коментар