суботу, 14 грудня 2019 р.

Бібліо-Оскар


13 грудня відбулась церемонія нагородження кращих користувачів. Бібліотекарі зробити свято для тих, хто протягом року ставив рекорди у кількості прочитаних книг, допомагав у проведенні різних заходів і найбільше відвідував всією родиною бібліотеку. Особливо відмітили творчі майстер-класи учасників арт-студії «101 хобі-Т» (керівник – Галина Суржок), які збирають талановиті родини.
Громада 101 мікрорайону знає і підтримує свою бібліотеку – щорічно до нас записується біля 2300 читачів, які беруть біля 40000 книг протягом року.  
Нагороджено 14 родин у номінаціях: «Вірний читач бібліотеки» – Галина Чорна, «Активно читаючі діти» – сім’я Хорольських, «Книжковий гурман» – родина Садовнікових, «Помічники бібліотеки» – сім’я Колових, «Вірні друзі бібліотеки» – родина Дейкун, «Активні читачі і книжкові спонсори бібліотеки» – сім’я Соменко, «Активна читачка і щедрий дарувальник книг» Марія Варакута, «Наполегливі і відповідальні» – сім’я  Українець-Котлярових, «Активні й креативні» – сім’я Галла, «Азартний читач» – родина Швидко. У номінації  «Золоті ручки» нагороджено Стасюк Христину і Зінченко Таню.  «Вірний партнер бібліотеки» – педагог-організатор ДЮК «СКІФ» Юлія Валеріївна Мизь і «Креативний партнер бібліотеки»  Альвіна Хажо – викладач ЦВПУ №4 ім.М.Федоровського.
Представник кожної номінації  отримав грамоту «Бібліотечний Оскар» і подарунок. Цього разу наймолодшим учасником церемонії стала Хорольська Настя з багатодітної родини, яку відзначили як кращу читачку, бо вона за рік прочитала біля 70 книг.
Солодке чаювання з іменним тортом «Бібліо-Оскар» завершило цей насичений приємними емоціями день. Ми дуже вдячні нашим читачам за підтримку і активність, за вірність і участь у житті бібліотеки. Завдяки активній громаді існує наша бібліотека і культура в цілому.
Бібліотекарі запрошують до читання, змістовного дозвілля і творчості!

Немає коментарів:

Дописати коментар