четвер, 26 листопада 2020 р.

Бій за державність

 Українська революція 1917-1921 років – це один із ключових та водночас найскладніших періодів національної історії 20 століття. У той час національно-визвольна боротьба сягла апогею, сприяючи відродженню української нації.

   До уваги користувачів представлено виставку-переосмислення «Бій за державність», яка розповідає про провідників революційного руху та висвітлює різні аспекти творення Української державності 1917 – 1921 рр. Читачі, поглинувши в історію, дізнаються про те, якою вона була, хто її очолював, які були здобутки і досягнення. Це важливо, оскільки радянська історіографія усіляко спотворювала цю подію, а тепер ми маємо відновлювати правдиву історію Української революції.

   На виставці представлена галерея видатних діячів, її лідерів, які формували ідеологію і порядок денний революційного руху. Завдяки створеній бібліотекарями інфографіці, всі охочі можуть ознайомитися, як починаючи з весни 1917 року відбувалося становлення української держави – розбудовувався державний устрій, працювали урядові організації, вводилась українська грошова одиниця, діяла церква, розвивалися власне військо і флот, освіта й культура.

Немає коментарів:

Дописати коментар