середа, 4 травня 2022 р.

Разом ми сила

 «Разом ми сила» – волонтерська організація, з якою співпрацює бібліотека. Там завжди раді нам, адже ми приходимо з роботами, які виготовлені власноруч і мають письмові побажання воїнам-захисникам. Військові неодноразово передавали подяку нам за дитячі малюнки. Коли вони отримують гуманітарну допомогу, то відкривши коробку зі смаколиками, у першу чергу радіють дитячим малюнкам. Адже у кожну коробку волонтери їх вкладають.

Діти-читачі постійно малюють та створюють творчі поробки у рамках арт-студії «101 Хобі-Т» (керівниця – Олександра Букеєва), а потім усі разом з бібліотекарями відвідують волонтерів для передачі робіт, зі словами подяки та підтримки захисникам.

Та сьогодні був не звичний похід: діти-читачі нагородили волонтерок за надважливу роботу патріотичними жовто-блакитними метеликами, які виготовила читацька родина Костових. 

А завідуюча бібліотеки Віра Резніченко, на згадку про плідну співпрацю, подарувала картину Даші Галла «Молитва за Україну» керівниці організації «Разом ми сила» – Тетяні Олександрівні Силі. Разом до Перемоги!


Немає коментарів:

Дописати коментар