середу, 25 січня 2023 р.

Книготерапія

Порадник здорової сім’ї  «Книготерапія» відбувся з метою допомогти дітям і батькам надати поради щодо книг для читання, адже важливо проживати емоції у книжках та долати напругу сьогодення. Бібліотекарі дали поради з книго терапії, зробивши огляди «Що почитати: книги про сімейні цінності та родинне тепло», «Як допомогти дитині подолати стрес». 

Дуже важливо долучатися до книго- та арт-терапії і психологічної розгрузки спільно усією родиною – це дає змогу ефективно долати стрес. Під час заняття творчістю або читання дитина розкривається, а герої улюблених книжок стають для неї помічниками у подоланні проблем з реального життя. 

Книжка також стає провідником для почуттів, про які дитина не в змозі говорити так, як це вміють дорослі. Дитина може знайти схожу ситуацію, яку має на даний момент, у знайомій книжці і прийти з цим до вас. 

Також навпаки, батьки бачать, що дитина переживає складний період і можуть проговорити про це на прикладі улюблених книжних героїв: як би ті вчинили у таких обставинах. Бібліотекарі радять: "Почніть читати книжки, і дитина братиме з вас приклад. А також читайте разом, це зближує і дає відчуття родинного тепла!"

Немає коментарів:

Дописати коментар