пʼятницю, 10 січня 2014 р.

Честь і слава Кіровоградщини


Наближається (28.02) відзначення 75-ї річниці утворення Кіровоградської області. Про таку важливу подію, як ювілей області, повинен знати кожен її житель. А 8 січня наше місто відзначає 70-річчя визволення Кіровограда  від німецько-фашистських загарбників Це довгоочікувані свята для кіровоградців. На сьогодні у Кіровограді мешкає всього десятеро визволителів міста. Величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом справжнього патріотизму, вірного служіння своєму народу. Нинішні українці у вічному боргу перед ветеранами за обірвану війною юність, за мужність, силу духу, самопожертву. Пам’ятаймо тих, хто загинув на передовій, поліг у підпільно-партизанській боротьбі, був замучений у катівнях і концтаборах.
Ми запросили читачів на історико-літературний захід «Честь і слава Кіровоградщини». Цікавий краєзнавчий історичний матеріал «Кіровоградщина в роки Великої Вітчизняної війни» та «Славні родини Кіровоградщини» супроводжував  презентацією книжкової виставки. Привертали увагу користувачів книги Бориса Кузика «Кіровоградщина: історія та сучасність» та Олексія Кононенка «Безсмертна пам’ять», подаровані бібліотеці авторами.
        Учасники заходу згадували своїх земляків, хто пройшов крізь вогонь і пекло Великої Вітчизняної. Проте кіровоградцям є чим пишатися і у сьогоденні. 75-й річниці утворення Кіровоградської області був присвячений літературний конкурс «Кіровоградщина – мій рідний край».

Немає коментарів:

Дописати коментар