пʼятниця, 5 лютого 2016 р.

Воїни світла – воїни добра

     Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на Сході країни, на передовій, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Майже кожну родину так чи інакше опалило полум’я війни. Слова «Слава Україні! – Героям слава!» перестали бути просто вітанням.  Це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї  Батьківщини, що є свідченням справжнього патріотичного  подвигу.
З метою виховання патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників, ми організували зустріч  з воїном, який вже два роки знаходиться у вирії військових подій – Мартинюком Володимиром Степановичем. Це людина сильної волі, міцного характеру, впевнений у собі, справжній патріот України, який з глибоким сумом та болем в очах поділився спогадами та розповів, що переживають учасники за час, проведений в зоні АТО.
Відповідаючи на численні запитання учасників, Володимир Степанович намагався у доступній формі розповісти дітям про життя на війні, про те, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, і про все те, що цікавило дітей. Він щиро подякував дітям за те, що морально підтримують військових своїми листами, малюнками, оберегами. Ця підтримка для воїнів є надзвичайно важливою. Бібліотекарі і діти виразили щирі слова подяки і шани. 
Події останніх місяців у котрий раз довели, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднали нас, збудили в кожного з нас почуття щирого й глибокого патріотизму, дали змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього для нашої держави. Завершилася зустріч фотографією на пам`ять та «смачним чаюванням».

Немає коментарів:

Дописати коментар