середу, 16 березня 2016 р.

Патріотичний квест15 березня ми провели патріотичний квест «Маленькі українці». Розпочався він з екскурсії по бібліотеці. 16 учасникам, а ними стали учні 3-В класу ліцею "Сокіл" (учитель - В'юник Лариса Анатоліївна), бібліотекарі розповіли правила проведення квесту і вручили карти з завданнями. 
Шукачів пригод чекав лабіринт по бібліотеці з 7 станцій – «Історичної», «Географічної», «Туристичної», «Патріотичної», «Наша мова – солов’їна», «Народознавчої» і остання - «Забавлянки бабусі Мар’янки».
Коли усі завдання було виконано,  кожна команда отримала конверт з зашифрованим текстом. Прочитавши за допомогою шифру вірші Т.Шевченка, необхідно було віднайти потрібну книгу, яка містила записку «Ви – переможці!» 
Перемогла команда жовто-блакитних Літвінова Вадима. Приз переможцям – книги про історію нашого міста, а подарунки усім учасникам – обереги «Домовичок». 
Усі команди отримали грамоти за винахідливість, кращу командну гру та жагу до пригод. Фотосесією з частуванням «патріотичним» тортом закінчився цей пізнавальний, динамічний, креативний захід.
Фотозвіт заходу можна переглянути на сторінці сату філії №18 «Фотоальбом» http://bibl18kr.io.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар