середу, 9 березня 2016 р.

Читай українською!


Наша бібліотека з метою популяризації сучасної  української мови, розвитку інтересу до української  літератури, удосконалення  усного мовлення та  виховання потреби в читанні на рідній мові провела інформ-порадник, учасниками якого стали 53 читачі. 
З цієї теми було підготовлено брошуру «Читай українською!»,  яка складається з чотирьох розділів-списків літератури:

- Батькам, вчителям

- Дошкільнятам та дітям молодшого шкільного віку

- Дітям середнього шкільного віку

- Кіровоградські письменники - дітям

Переглядом рекомендованого списку книг українських письменників «Золотий список від України» та веб-списку «Українська література для сімейного читання» зацікавились читачі усіх категорій.

Присутні на заході з радістю брали брошури з рекомендованою літературою додому, адже сьогодні читання у родині знову стає популярним. Якщо батьки бажають виховувати добрих і освічених дітей, люблячих свою родину і країну, то порада від бібліотекарів – приділяйте більше часу своїм дітям, читайте з ними книги, розмовляйте на рідній мові!

Цілий народ мусить дбати, щоб його молодь правильно й своєчасно навчалася соборної літературної мови, цебто виховувалась на почутті всенаціональної єдності. Ми радо допоможемо читачам не тільки у пошуку інформації, а й у розширенні світогляду,  підвищенні свого культурного рівня та в удосконаленні усного мовлення на рідній мові.

Немає коментарів:

Дописати коментар