вівторок, 25 квітня 2017 р.

Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять

    Ми провели екологічну годину «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…» з метою донести до свідомості учасників заходу масштаби трагедії, розповісти про ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та показати, що чужої біди немає.
     На заході були присутні діти ДЮК «Скіф» відділу сім’ї та молоді міськвиконкому з педагогом Альвіною Хажо, які переглянули фільм про ті страшні дні. Бібліотекарі зробили огляд книжкової виставки «Чорнобильський вітер у душах мете…» та вшанували пам’ять загиблих і постраждалих у катастрофі хвилиною мовчання…
     У кожної людини є в житті такі моменти, коли від його вибору залежить, в який бік поведе його доля. Ліквідатори Чорнобильської катастрофи зробили вибір, як їх діди і батьки – захистили свою Вітчизну. Низький їм уклін!
     У наш нелегкий час важливо формувати у людей почуття відповідальності до навколишнього середовища і виховувати любов до природи. До цього дня протягом місяця бібліотекарі разом з читачами садили квіти, обкопували дерева і прибирали довкілля – це наш вклад у екологію свого мікрорайону.

Немає коментарів:

Дописати коментар