вівторок, 4 серпня 2020 р.

«Хобі-Ти» онлайн


Арт-студія «101 Хобі-Т» бібліотеки №18 постійно на зв’язку зі своїми учасниками у період карантину.  Керівник студії – Галина Григорівна – спілкується з усіма онлайн у Вайбері та Меседжері, надсилаючи різноманітну корисну інформацію та багато цікавих ідей для дозвілля вдома. 
Закінчились майстер-класи 8 березня квітковою композицією з фоамірану – настінне панно «Моя ріднесенька матуся». Усі були вражені красою власних робіт, а матусі приємно і несподівано здивовані.
Тож, коли розпочався карантин, ми не склали рук, а продовжували спілкуватись онлайн і працювати віддалено.
У квітні до Вербної неділі виготовляли композицію з фетру та природних матеріалів «Вербовий букет», робили поробки з паперу, стрічок і гудзиків «Птахи – провісники весни». Цікавою стала ідея виготовлення підставки під олівці задекорованої гілочками дерев.
                                 
До свята Великодня організували цілу серію м/к з рукоділля. Батьки разом з дітьми вдома творили «Великодній кошик добра» – декоративний   розпис дерев’яних мальованок та яєць, гніздечка та пташки з паперу, створення святкового еко-віночка.
  
Також усі зацікавились кулінарією, тож випікали у домашніх умовах смаколики – пасочки, краффіни та запіканки і обмінювались рецептами онлайн
У червні до Дня родини учасники студії надсилали один одному святкові привітання.  З подачі керівниці студії відбулись вільні малювання в різних техніках та створення ляльок з підручних матеріалів і домашнього текстилю.
            
У липні-серпні розпочались індивідуальні майстер-класи з виготовлення  «Будиночка Щастя» з паперових трубочок та в’язання «Бабусиного килимка».
               

Ідеї, які зацікавили родини 101-го мікрорайону, можливо будуть корисними іще комусь, тому переглядайте наші світлини на сайті філії https://bibl18kr.io.ua/album та блозі «Бібліотусовка»  http://biblioveronika.blogspot.com/

Немає коментарів:

Дописати коментар