вівторок, 11 жовтня 2022 р.

Знайшли козацький скарб у бібліотеці №18 міста Кропивницького

Гра-бродилка «Козацький скарб» відбулась до Дня козацтва. Бібліотекарі розповіли про те, що українці завжди цінували здоров’я, загартованість та спритність. Про винахідливість козаків ходить слава, бо українці люблять проявляти свою кмітливість, особливо у змаганнях та іграх. Тож познайомившись з правилами гри, діти розділились на чотири команди та помандрували кожна власним маршрутом за спеціальною картою. 

Шлях до вирішення та розгадки завдань був захоплюючим і пізнавальним, адже кожна з  зупинок містила цікаві задачі, до вирішення яких гравці докладали свої знання. 


Дітей чекали такі станції: «Історія Запорізької Січі», «Козацькі клейноди», «Козацька кухня», «Герої Запорізької Січі», «Мова козаків». Поблукавши бібліотекою, юні козачата віднаходили вказану на мапі зупинку та виконували умови конкурсів. 


Найлегшим, і в той же час найбажанішим, було завдання для кожної команди – зробити фото у національних костюмах. Кінцеве завдання – склеїти карту Запорізької Січі, яку кожна команда отримала по шматочкам, виконуючи завдання станцій. Підказка на даній карті і вказала на знаходження скарбу. 

Скарб віднайдено командою «Козачата», проте всі учасники отримали задоволення від змагання та цікавих конкурсів. Солодке чаювання завершило веселе та гамірне козацьке свято. Гра пройшла на славу! 

Немає коментарів:

Дописати коментар