суботу, 1 жовтня 2022 р.

Калейдоскоп добрих справ «Мистецтво жити повноцінно»

 Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Калейдоскоп добрих справ «Мистецтво жити повноцінно» відбувся у філії №18. 

Бібліотекарі підтримують своїх читачів поважного віку: книгоношення, допомога у виборі книг-онлайн, спілкування та арт-терапія. Скидати з рахунків людину, яка досягла певного солідного віку абсолютно нелюдяно. Літній вік людини – зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, як раз навпаки, то що може літня людина, рідко здатний зробити більш молодий і мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, але про досвід і терпіння , наполегливість та здатність досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.


 Бібліотекарі презентували книгу Луїзи Томсен Брітс «Мистецтво жити тут і зараз» (уміння перебувати у стані хьюге) https://f.ua/ua/alpina-pablisher/kniga-hygge-iskusstvo-jit-zdes-i-seychas-9785961464368.html , адже так важливо жити і відчувати смак життя! 

Немає коментарів:

Дописати коментар